NAGRODY ZA WYSIŁEK I ZAANGAŻOWANIE

NAGRODY ZA WYSIŁEK I ZAANGAŻOWANIE

Aktualności Comments Off 113

W Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie  w czerwcu 2022 r.  odbyło się podsumowanie całorocznych konkursów realizowanych w roku szkolnym 2021/2022.  Wręczenia dyplomów oraz nagród rzeczowych dokonał  Dyrektor CKiW OHP w Tarnowie – pan Mariusz Haba –  podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego w dniu 14.06.2022 r.

Szczególnie wyróżnieni i nagrodzeni zostali zwycięzcy konkursu „Wzorowy Uczestnik CKiW OHP w Tarnowie 2021/2022″. Przez cały rok szkolny, każdego miesiąca, specjalna komisja w skład której wchodzili m.in. przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW, przyznawała odpowiednią ilość punktów każdemu uczestnikowi. Oceniano wyniki w nauce, frekwencję na zajęciach szkolnych i praktycznych, zachowanie, postawę wobec dorosłych i rówieśników, prace społeczne oraz zaangażowanie w działalność pozalekcyjną i reprezentowanie placówki.
W tym roku szkolnym I miejsce i tytuł „Wzorowego Uczestnika CKiW OHP w Tarnowie” zdobyła Natalia Nędza. II miejsce zajęła Gabriela Łabuz, a III miejsce zajął Kamil Pych. Wyróżniono i nagrodzono także sześciu innych uczestników, którzy zajęli kolejne miejsca: Agnieszka Tuzimek, Amelia Bogacz, Kamil Kolarski, Simona Bardo, Magdalena Kajmowicz i Amelia Kiełbania. Wśród nagród znalazły się m.in.: głośnik bluetooth, słuchawki, prostownica, powerbank, mikser, skrzynka na narzędzia.

Laureaci konkursu „Najlepiej zagospodarowany i utrzymany pokój w internacie w roku szkolnym 2021/2022” otrzymali zestawy kosmetyków i ręczniki kąpielowe. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Wiktoria Kępa, Magdalena Kajmowicz, Gabriela Łabuz, Sara Gawlik, Natalia Kobylecka i Weronika Kupiec.

Należy zaznaczyć, że wybór nagród rzeczowych był zgodny z oczekiwaniami wyróżnionych uczestników.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij