Żegnaj szkoło !

Żegnaj szkoło !

Aktualności Comments Off 115

W dniu 24 czerwca 2022 roku w obiektach Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2021/2022 . W sali konferencyjnej CKiW zebrała się młodzież, wychowawcy Centrum oraz nauczyciele Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie. Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się od odśpiewania  Hymnu Polski. Następnie Dyrektor tarnowskiego CKiW Pan Mariusz Haba, odczytał zebranym list Komendanta Głównego OHP Pani Małgorzaty Zwiercan, przesłany w związku z zakończeniem zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2021/2022.  Po krótkim programie artystycznym zaprezentowanym przez młodzież, Pani Dyrektor Zespołu szkół Niepublicznych w Tarnowie Anna Bieniasz oraz Dyrektor CKiW OHP
w Tarnowie zwracając się w okolicznościowych przemówieniach do młodzieży, kadry opiekuńczo-wychowawczej i nauczycieli szkoły, dziękowali wszystkim za dziesięciomiesięczną współpracę, życzyli młodzieży i kadrze bezpiecznego i udanego wakacyjnego wypoczynku.

Szczególną grupę uczestników CKiW OHP w Tarnowie (ponad 100 osób), stanowią  tegoroczni absolwenci, uczestnicy kończący (niektórzy nawet pięcioletni) okres szkolenia w CKiW OHP w Tarnowie. Podczas uroczystości usłyszeli oni słowa gratulacji i życzenia dalszych życiowych sukcesów. 

     

Wszystkim życzymy miłego, wakacyjnego wypoczynku.
Do zobaczenia we wrześniu, w „Nowym Roku Szkolnym”

   

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij