Trudna sztuka wyboru.

Trudna sztuka wyboru.

Aktualności Comments Off 47

Każdy z nas niejednokrotnie mógł się przekonać, że jedną z najtrudniejszych rzeczy w życiu i jednocześnie jedną z najważniejszych umiejętności jest „sztuka wyboru”. Przed decyzją wyboru Rady Młodzieży 29 września 2022 stanęli uczestnicy Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie.

W tarnowskim Centrum wybory stały się już tradycją: organizuje się je co roku, przygotowuje się lokal wyborczy, specjalną urnę oraz karty do głosowania z nazwiskami kandydatów. Nad całością głosowania czuwa komisja wyborcza, której zadaniem jest m.in. przeliczenie głosów i podpisanie protokołu z przebiegu głosowania.

Każdy stawiał sobie tego dnia pytanie – na kogo głosować – na koleżankę, kolegę, czy może na osobę, która jest kreatywna, ma dużo pomysłów związanych z działalnością samorządu, chęci do dodatkowej pracy i będzie godnie reprezentowała naszą społeczność.Po przeliczeniu wszystkich głosów komisja wyborcza wyłoniła nowy skład Młodzieżowej Rady Uczestników CKiW OHP w Tarnowie.

Przewodniczący – Gabriela Łabuz
Zastępca przewodniczącego – Bartłomiej Czeszkiewicz
Rzecznik praw uczestników – Natalia Nędza

Sekretarz – Julita Mróz

Opiekunem samorządu w roku szkolnym 2022/2023 jest wychowawca pani Joanna Poradzisz.

Wszystkim kandydatom dziękujemy za udział. Głosującym za wysoką frekwencję,
a zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij