Finał Ogólnopolskich Zawodów Sportowych OHP –  Pleszew 2022

Finał Ogólnopolskich Zawodów Sportowych OHP –  Pleszew 2022

Aktualności Comments Off 65

Czterodniowe Ogólnopolskie zawody sportowe – Pleszew 2022 odbyły się w dniach 26-29.09.2022r. Tarnowskie CKiW reprezentowała czteroosobowa drużyna po opieką wychowawcy Artura Obuszko. Sportowe zmagania składały się z różnorodnych dyscyplin takich jak biegi na dystansach 100, 200 i 400 m, strzelanie z broni palnej i broni pneumatycznej, rzuty piłką, skok w dal i inne.
Tarnowska drużyna najlepsze osiągnięcia zanotowała w Teście o olimpiadach sportowych – III miejsce drużynowo, w pojedynku strzeleckim KBKS – I miejsce, w przeciąganiu liny – I miejsce,  strzelanie z broni pneumatycznej – III miejsce drużynowo
Poza sportową rywalizacją młodzież miała wypełniony czas fakultatywnymi zajęciami na basenie, w kręgielni wraz z możliwością wzajemnej integracji.

W klasyfikacji generalnej (w podliczeniu wszystkich wyników) na 23 drużyny reprezentujące Komendy Wojewódzkie i CKiW OHP z całej Polski, tarnowska reprezentacja zajęła – VIII miejsce.

GRATULUJEMY!!!


Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij