VII Przegląd Pieśni Patriotycznej uczestników OHP.

VII Przegląd Pieśni Patriotycznej uczestników OHP.

Aktualności Comments Off 27

5 listopad, to termin cyklicznej już imprezy OHP o zasięgu małopolskim. W tym dniu w Skomielnej Białej, odbył się VII Przegląd Pieśni Patriotycznej Uczestników OHP. Organizowany od lat była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie i Hufiec Pracy 6-36 w Skomielnej Białej. Udział w nim wzięły reprezentacje młodzieży z : Nowego Sącza, Wadowic, Krakowa, Proszowic, Niepołomic, Myślenic, Lanckorony, Trzebini, Limanowej, Starego Sącza, Szczawnicy- Jabłonki, Oświęcimia, Gorlic, Skomielnej Białej. Nie zabrakło też naszego reprezentanta CKiW OHP w Tarnowie, a był nim nasz uczestnik Vadim Kyryliuk. Celem przeglądu było wspieranie i propagowanie postaw patriotycznych wśród uczestników młodzieży zrzeszonej w OHP, a także kultywowanie polskich tradycji powiązanych z historią narodu polskiego. Podczas prezentacji scenicznych w Skomielnej widzowie mogli zobaczyć różnorodne formy artystyczne śpiewu połączone  z grą na  instrumentach muzycznych.

Nasz uczestnik Vadim wyśpiewał zasłużone wyróżnienie i tym samym dołączył do koncertu finałowego laureatów. GRATULUJEMY!

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij