Halowy turniej piłki.

Halowy turniej piłki.

Aktualności Comments Off 34

Piłkarze Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie spróbowali swoich sił w halowej piłce nożnej. Zawody rozegrano w Bochni a organizatorem Regionalnych Mistrzostw był tamtejszy Hufiec Pracy.

     Po przywitaniu drużyn z Proszowic, Dąbrowy Tarnowskiej, Tarnowa i Bochni sędzia zawodów zapoznał zawodników z regulaminem rozgrywek i przypomniał wszystkim o zasadzie fair play, która obowiązuje każdego sportowca na zawodach.

    Nasi chłopcy rwali się do gry od samego początku, los sprawił że rozpoczynali turniej jako pierwsi rozgrywając mecz z drużyną z Dąbrowy Tarnowskiej. Mimo bardzo dobrej gry i zaciętej  walki przegraliśmy 1:2 tracąc drugą bramkę jako samobójczą i to w ostatniej minucie. Pozostałe mecze były już „nasze” wygraliśmy z Bochnią 3:1 a Proszowice pokonaliśmy 5:1. Podsumowując zawody zajęliśmy drugą lokatę w turnieju. Miejsce to dało nam przepustkę do udziału w Wojewódzkich Mistrzostwach Halowej Piłki Nożnej które odbędą się w Gorlicach w kwietniu. Turniej zorganizowany po trzyletniej przerwie spowodowanej pandemią został przygotowany profesjonalnie a po sportowej rywalizacji i dużym wysiłku fizycznym zamówiona pizza przez organizatorów smakowała wyśmienicie.

Tekst – B. Sikora
Zdjęcia – T. Onak

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij