Czysty świat tego nam brak.

Czysty świat tego nam brak.

Aktualności Comments Off 90

2 marca 2023r. młodzież mieszkająca w internacie działająca w kółku ekologicznym  aktywnie zabrała się za pracę porządkowe na świeżym powietrzu. Ich zadaniem było posprzątać teren wokół budynków tarnowskiego Centrum. Grupa bardzo sprawnie podzieliła się obowiązkami i szybko rozpoczęła swoją pracę. Współpraca układała się bez najmniejszych zastrzeżeń a teren wokół budynków internatu, warsztatów szkolnych i szkoły  rozbłysnął czystością. Wspólna praca była też doskonała okazją, żeby porozmawiać z młodzieżą, jak ważne jest dbanie o nasze środowisko. Możemy być dumni z takiej postawy młodzieży.

Aktywność ta została podjęta  w ramach realizacji inicjatywy Ogólnopolskiej Kapituły Samorządności Młodzieży OHP „Czysty świat tego nam brak”. Inicjatywa ta ma na celu kształtować u młodzieży postawy proekologiczne, uczyć ich odpowiedzialności za środowisko oraz promować działania na rzecz przyrody.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij