Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2023

Powiatowe Targi Edukacyjne – Brzesko 2023

Aktualności Comments Off 45

W dniach 9 i 10 marca w Brzesku odbyły się Powiatowe Tragi Edukacyjne. W tym roku Targi zostały zorganizowane na hali sportowej przy ulicy Okulickiego 2, tj. hali sportowej Technikum im. J. Piłsudskiego w Brzesku i Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika w Brzesku. Targi edukacyjne skierowane są do uczniów klas ósmych szkół podstawowych, celem zapoznania z pełną informacją dotyczącą kierunków kształcenia oraz ofertą edukacyjną placówek oświatowych. Również Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie miało możliwość zaprezentowania na tych Targach swojej oferty szkoleniowej na rok szkolny 2023/2024.

O naszej ofercie powiadali wychowawcy internatu oraz sami uczestnicy, kształcący się w zawodach kucharz i monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie. Na stoisku tarnowskiego Centrum można było zobaczyć tablicę prezentujące życie w internacie, otrzymać upominki w postaci długopisów i smyczy do kluczy oraz poczęstować pysznym ptysiem przygotowanym na zajęciach praktycznych przez uczniów Zespołu Szkół Niepublicznych, którzy jednocześnie są uczestnikami tarnowskiego  OHP.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij