Wyniki konkursu plastycznego na KARTKĘ WIELKANOCNĄ oraz wręczenie Nagród Uczestnikom –  etap wewnętrzny

Wyniki konkursu plastycznego na KARTKĘ WIELKANOCNĄ oraz wręczenie Nagród Uczestnikom –  etap wewnętrzny

Aktualności Comments Off 52

Organizatorem Konkursu plastycznego na „Kartkę Wielkanocną” jest Duszpasterstwo Ochotniczych Hufców Pracy oraz Komenda Główna Ochotniczych Hufców Pracy. Konkurs adresowany do wszystkich uczestników OHP, przedmiotem konkursu był projekt kartki mówiącej o obrzędach, zwyczajach oraz symbolach związanych z misterium Świąt Wielkiej Nocy. Młodzież chętnie wzięła udział w tym przedsięwzięciu. Każdy uczestnik mógł zgłosić maksymalnie 2 prace. Na konkurs wpłynęło 10 prac, 4 prace zostały nagrodzone.   Młodzież za pomocą różnych technik ozdabiała kartki wielkanocne. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie przy ocenie prac ponieważ wszystkie prace były piękne i wyjątkowe.

Przedstawiamy autorów następujących prac:

I miejsce – Agnieszka Tuzimek

II miejsce –  Gabriela Cholewa

III miejsce – Magdalena Burchart

Wyróżnienie – Gabriela Łabuz

Dziękujemy również za udział w konkursie pozostałym uczestnikom.

Dla laureatów trzech pierwszych miejsc i wyróżnienia przewidziano nagrody: I miejsce powerbank słodycze oraz dyplom dla pozostałych uczestników słodycze i dyplom.

Nagrody naszym laureatom wręczył Wicedyrektor Centrum Kształcenia i Wychowania  OHP w Tarnowie Pan Grzegorz Krupa.

Serdecznie gratulujemy Zwycięzcom I, II i III miejsca, powalczą w etapie ogólnopolskim  a także Wszystkim Naszym Uczestnikom zaangażowanym w udział w konkursie.

Ze Świętami Wielkanocnymi związanych jest wiele pięknych tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek wielkanocnych. Nasza młodzież udowodniła, że najpiękniejsze kartki wielkanocne to te zrobione własnoręcznie.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij