“Głośne czytanie”

“Głośne czytanie”

Aktualności Comments Off 34

W internacie Centrum Kształcenia  i Wychowania OHP w Tarnowie już od kilku lat funkcjonuje podręczna biblioteczka, która systematycznie jest doposażana w nowe książki. Do tego roku szkolnego mieliśmy w naszej ofercie tylko jeden regał, ale nasze zasoby przestały się już na nim mieścić. W ramach realizacji Ogólnopolskiej Inicjatywy “Głośne czytanie” udało się nam zagospodarować dodatkowy regał na książki oraz dokupić kilka nowych pozycji książkowych. W ramach akcji „Dajemy książkom drugie życie” zorganizowaliśmy w internacie zbiórkę książek przeczytanych. Akcja spotkała się dużym odzewem ze strony pracowników i młodzieży, dzięki czemu udało nam się poszerzyć nasze zbiory.

Kolejnym działaniem podjętym w ramach tej inicjatywy był wolontariat młodzieży w bibliotece szkolnej Zespołu Szkół Niepublicznych w Tarnowie. Uczestnicy podczas kilku spotkań w kwietniu pomagali oprawiać książki, oraz układać je na regałach.

Celem inicjatywy „Głośne czytanie” jest promowanie wśród młodzieży czytania książek jako sposobu spędzania wolnego czasu.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij