„Aktywni Górą!” – Szkolenie w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych potrzebnych do wykonywania danego zawodu, zgodnie z klasyfikacją ESCO.

„Aktywni Górą!” – Szkolenie w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych potrzebnych do wykonywania danego zawodu, zgodnie z klasyfikacją ESCO.

Aktualności Comments Off 49

Projekt „Aktywni Górą!” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i jest to program skierowany do osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności zawodowe poprzez udział w precyzyjnie dobranych szkoleniach i kursach. W dniach 27.04-5.05.2023 zostało zorganizowane szkolenie w zakresie umiejętności i kompetencji społecznych ESCO (European Skills/ Competences, Qualifications and Occupations) wynikających ze współpracy z doradcą zawodowym, który po wnikliwej diagnozie  dobrał najbardziej odpowiednie  szkolenia wynikające z potrzeb oraz potencjału poszczególnego uczestnika. Celem zajęć było nabycie umiejętności skategoryzowanych jako interakcje społeczne. Zgodnie z zadaniem 2 – wsparciem szkoleniowym uczestnicy wzięli udział w następujących szkoleniach:

„Zrozumieć emocje. W jaki sposób inteligencja emocjonalna i efektywna komunikacja interpersonalna pomagają w budowaniu relacji osobistych i zawodowych z uwzględnieniem nieoczekiwanych zmian”

„Komunikacja interpersonalna”

„Automotywacja i radzenie sobie ze stresem”

„Asertywność – trening budowania profesjonalnej postawy w sytuacjach zawodowych i pewności siebie w sytuacjach prywatnych”

Szkolenie zostało bardzo ciepło przyjęte przez uczestników, co potwierdziła późniejsza informacja zwrotna.

Celem głównym projektu jest udzielenie wsparcia dla 1500 osób w wieku 15-20 lat, prowadzącego do nabycia kwalifikacji lub kompetencji ważnych na rynku pracy w trakcie trwania projektu, tj. od 01.10.2022 r. do 30.09.2023r.

Projekt „Aktywni Górą!” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Ilość uczestników: 20 osób

Miejsce realizacji projektu: CKiW OHP w Tarnowie. Ul. Mościckiego 27, 33-100 Tarnów

Koordynator projektu:   Piotr Goc
                                            email: p.goc@ckiw-tarnow.ohp.pl

                                            Tel: 14 621 72 35 w 123

Wartość projektu: 13 484 760,56 PLN

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij