<strong>WYSTRZAŁOWE WAKACJE!</strong>

WYSTRZAŁOWE WAKACJE!

Aktualności Comments Off 80

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Tak też było i w naszym przypadku. Tygodniowy wypoczynek w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Zamościu w ramach akcji „Wypoczynek z OHP 2023” niestety dobiegł końca.

Był to piękny i wypełniony po brzegi przeróżnymi atrakcjami czas. Pogoda też dopisała, była jak na zamówienie – błękitne niebo, słońce, upał. Zwiedzane przez nas parki krajobrazowe i rezerwaty przyrody ratowały nas swoim cieniem i chłodem, a pomimo tego pod koniec dnia już brakowało sił; kilkanaście kilometrów dziennie lasami pośród drzew, krzewów, wzdłuż brzegów strumieni, wąwozami lessowymi koło Szczebrzeszyna… Gdy docieraliśmy do „cywilizacji”, by zwiedzać kolejne zabytki i muzea, obowiązkowym punktem programu były lody, choć niektórzy woleli jeść fastfood`a. Każdy dzień obfitował w rozmaite zajęcia tak, że wieczorem praktycznie na nic nie było już sił, choć chłopcy – trzeba im to oddać – pomimo zmęczenia nie mogli sobie odmówić wieczornego wypadu na siłownię! Cóż więcej dodać? Było wspaniale i – dosłownie – wystrzałowo: na koniec zwiedzania w Zamościu Bastionu i szańca 7-go zafundowaliśmy sobie prawdziwy salut armatni na naszą cześć!

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć.

Opracowała: Agata Skrobot

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij