Piknik integracyjny

Piknik integracyjny

Aktualności, Kształcenie i Wychowanie Comments Off 88

W Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie odbył się piknik integracyjny. Celem imprezy było zintegrowanie i lepsze poznanie się całej społeczności placówki oraz oczywiście dobra zabawa.

Pogoda dopisała a kadra opiekuńczo – wychowawcza przygotowała wiele atrakcji. Dwugodzinne spotkanie wypełniły przede wszystkim wspólne zabawy i konkursy. Największym zainteresowaniem cieszyły się takie konkurencje jak: przeciąganie liny, rzut poduszką na odległość, nadmuchiwanie baloników, skoki w workach, na skakance, czy żonglowanie piłką do nogi.

Dużo radości i śmiechu dostarczył również turniej balonowy. Z wielkim oddaniem uczestnicy łapali w ręczniki balony napełnione wodą, ale niestety wszystkie w końcu się rozbiły.

Zwycięzcy poszczególnych konkurencji byli nagradzani słodyczami. Całe spotkanie upłynęło bardzo szybko, w radosnej atmosferze i niewątpliwie zacieśniło koleżeńskie więzy między uczestnikami.

Tekst i foto: Joanna Poradzisz

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij