ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Aktualności Comments Off 59

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim. To czas pięknych gestów życzliwości, miłości i pamięci.

Z tej okazji młodzież internatu Centrum Kształcenia i Wychowania Ochotniczych Hufców Pracy w Tarnowie postanowiła przygotować niespodziankę. Przez cały listopad uczestnicy własnoręcznie wykonywali stroiki bożonarodzeniowe.

W ostatnim tygodniu przed świętami przedstawiciele Rady Młodzieży CKiW OHP w Tarnowie złożyli życzenia wszystkim pracownikom tarnowskiego Centrum oraz nauczycielom Zespołu Szkół Niepublicznych i wręczyli im własnoręcznie wykonane ozdoby.

Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij