WYNIKI REKRUTACJI !!!

WYNIKI REKRUTACJI !!!

Aktualności, Projekty UE Comments Off 96

W wyniku przeprowadzonej rekrutacji do projektu „Praktycznie po sukces” w ramach Programu Erasmus+ w ramach Akcji 1. Mobilność edukacyjna w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe  Komisja Rekrutacyjna ogłasza listę osób zakwalifikowanych do projektu tj. listę główną i rezerwową. Listy  zostały udostępnione na tablicy informacyjnej w budynku A i E Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie.

O kolejności na liście decydowała suma uzyskanych punktów. Istnieje możliwość pisemnego odwołania się od decyzji Komisji Rekrutacyjnej do Dyrektora CKiW OHP w Tarnowie w terminie 7 dni roboczych od ogłoszenia wyników rekrutacji.

Do udziału w projekcie zakwalifikowano 16 osób- dziewcząt i chłopców kształcących się w zawodach: monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie(4 osoby), ślusarz ( 4 osoby), fryzjer ( 4 osoby), cukiernik ( 2 osoby) i kucharz ( 2 osoby).

Osoby zakwalifikowane do projektu będą zobowiązane do uczestnictwa w zajęciach przygotowujących do wyjazdu, gdzie otrzymają wsparcie językowe, kulturowe i pedagogiczne. Udział w projekcie obejmuje czterotygodniowe praktyki zawodowe w Niemczech.

 Udział w projekcie jest bezpłatny.

Opracowała: Agnieszka Hajduk

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij