Spotkanie ze złotą rybką

Spotkanie ze złotą rybką

Aktualności Comments Off 133

28 maja 2021 r. na jeziorze Złota Rybka w Rajsku odbyły się XXIV Wojewódzkie Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Kadry i Uczestników Ochotniczych Hufców Pracy. Organizatorem imprezy była Małopolska Wojewódzka Komenda OHP w Krakowie wraz z Hufcem Pracy 6-17  w Oświęcimiu.

Do rywalizacji przystąpiło 17 drużyn reprezentujących jednostki organizacyjne województwa małopolskiego. Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie reprezentowali: Maciej Działowski, Grzegorz Macho oraz wychowawca Pan Artur Obuszko. Nasza reprezentacja dzielnie walczyła o zwycięstwo, do którego potrzebna była także odrobina szczęścia. Podsumowanie wyników pokazało sukces naszych reprezentantów:

–     w klasyfikacji drużynowej zajęliśmy I miejsce;

–  reprezentant CKiW OHP w Tarnowie Grzegorz Macho zdobył tytuł  
                 „Łowca Okazów” w grupie uczestników OHP;

–  analogiczny tytuł „Łowca Okazów” za złowienie największej sztuki podczas
                  zawodów w kategorii „członek kadry OHP”  zdobył wychowawca CKiW
                  OHP w Tarnowie Artur Obuszko.

Miłej atmosfery nie popsuł nawet okresowo pojawiający się podczas rywalizacji silniejszy wiatr. Od początku do końca zawodów wszystkim dopisywały dobre humory.
Na zakończenie zwycięzcy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami, medalami, pucharami i drobnymi upominkami, a ryby wróciły do jeziora.

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Tarnowie

Wyszukaj

Powrót na górę

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z ciasteczek. więcej informacji

Ustawienia dotyczące ciasteczek są ustawione na "zezwalaj na ciasteczka". Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij